Зворотній дзвінок

Особливості газової хроматографії. Від теорії до практичного застосування

Ціна: 5 000,00 грн. / 200,00 $
Дата проведення: 15.02.2021 - 15.02.2021
Тип заходу: лабораторне заняття
Місце проведення: Баришівка, Київська обл.

Місце проведення: Сучасна лабораторія «Біолайтс», м. Баришевка,  індивідуальний прямий трансфер з Києва враховано у вартість.

Автор і ведучий: Макаренко Олександр Григорович – кандидат хімічних наук, ведучий тренер ТОВ «Стандарти Технології Розвиток» та ТОВ «Лабораторія якості», автор більш 75 авторських семінарів. Досвід роботи на великих підприємствах України більше 20 років, досвід роботи в Регуляторних органах.

Цільова аудиторія: керівники та співробітники хімічних лабораторій.

У программі будуть розглядатися питання:                                                     

1.    Елементи теорії газової хроматографії: історія хроматографії, процеси хроматографічного розділення, хроматографічні параметри.

2.    Колонки і стаціонарні фази. Набивні колонки, капілярні колонки. Робота з колонками, інсталяція колонок, тестування колонок, регенерація колонок. Вибір типу газу для хроматографування. Рідкі та тверді стаціонарні фази. Вибір колонок та режими роботи хроматографа (швидкість газу носія, температура, діаметр та довжина колонки, товщина плівки в ГРХ. Вибір колонок для аналізу спиртів на домішки, в тому числі метанолу, кетонів, альдегідів, сивушних масел (високомолекулярних спиртів).

3.    Особливості роботи системи введення проби в газовий хроматограф, дискримінація проби, матричний ефект. Різноманіття лайнерів, особливості будови інжектора, вплив типу введення проби на точність аналізу. Введення проби з діленням і без ділення потоку. Особливості роботи детектора, типи детекторів. Вибір обладнання для аналізу спирту.

4.    Кількісний та якісний аналіз, валідація методів аналізу на газовому хроматографі. Пробопідготовка в газовій хроматографії. Кваліфікація газових хроматографів.

5.    Проблеми при підготовки проб та виконання аналізу в газовій хроматографії.

6.    Рефрактометричний метод аналізу. Особливості роботи з рефрактометром.

7.    Інші методи аналізу – особливості методів.

8.    Статистичні обрахунки результатів вимірювання. Валідація аналітичних методів.

Практичне заняття на приладі.

Враховується виконання практичного вивчення експериментальних частин для всіх учасників, потрібно мати при собі СІЗ (халат, шапочку, бахіли).

Задати питання Записатися Записатися на майбутню дату Замовити корпоративний захід