Обратный звонок

Інтерактивний практичний клас «НАССР. Розробка, впровадження та застосування постійно діючих процедур»

Інтерактивний практичний клас «НАССР. Розробка, впровадження та застосування постійно діючих процедур»

Формат та тривалість: 3 дні, 12 академічних годин, відеоуроки на платформі Google-class

Мова курсу: українська

Вартість: 7 000,00 грн. перший участник,  1 750,00 грн. другий і кожний наступний участник

Автори та ведуча:  Віта Денісова – тренер, консультант з GMP/GDP, аудитор, понад 14 років досвіду роботи у сфері розробки та впровадження фармацевтичної системи якості відповідно до вимог GMP.

Мета: отримання теоретичних знань та практичних навичок впровадження НАССР (англ. Hazard Analysis and Critical Control Points) – система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок. На вебінарі будуть розглянуті регуляторні вимоги застосування підходів НАССР для забезпечення безпеки продукції.

У ході навчання ми визначимо структуру документів в системі НАССР, необхідний комплект форм записів та практичні аспекти їх заповнення.

Цільова аудиторія: для працівників, які приймають участь у впровадженні системи НАССР на підприємствах.

Програма

1. Розробка та впровадження програм-передумов системи НАССР. Перелік та зміст обов’язкових програм, рекомендації до розробки програм-передумов.

2.  Документація системи НАССР. Ведення записів.

3. Етапи впровадження процедур, заснованих на принципах НАССР. Створення групи НАССР. Функції групи НАССР. Приклади документів.

4. Складання опису продукту. Розробка блок-схеми технологічного процесу. Перевірка блок-схеми виробничого процесу. Приклади форм записів.

5. Аналіз небезпечних факторів, визначення відповідних заходів і контролю. Приклади форм записів.

6. Визначення критичних контрольних точок. Процедури моніторингу. Валідація та верифікація плану НАССР. Приклади форм записів.

Навчальні матеріали онлайн-класу: відео-уроки, презентації, додаткові інформаційні матеріали на сайті онлайн-класу.

Зворотній зв’язок із викладачем: спілкування з викладачем відбувається в чаті онлайн-класу. Після появи в чаті питання від учасника, викладач відповідає на нього протягом дня або наступного дня (відповідь текстом, голосом або додатковим відео). Також можливий варіант безпосереднього дзвінка у месенджері з викладачем для обговорення питань.

Термін навчання: 3 дні (протягом 3 днів учасники повинні переглянути навчальні відео та обговорити з викладачем усі питання під час спілкування у чаті).

Замовити:

Тренінгова компанія “Лабораторія якості”
+380 50 388 68 83
 Info@ql.org.ua
 ql.org.ua