Зворотній дзвінок

Корпоративне навчання для удосконалення та поглиблення знань проведення хімічного аналізу та поводження з реактивами

Корпоративне навчання для  удосконалення та поглиблення знань проведення хімічного аналізу та поводження з реактивами

Привіт, колеги! Хочемо поділитися з вами враженнями від нашого нещодавнього корпоративного семінару, організованого спеціально для компанії Kernel – провідного світового виробника та експортера соняшникової олії.

На цьому семінарі ми сфокусувалися на підвищенні кваліфікації у галузі хімічного аналізу та поводження з реактивами. Під керівництвом досвідченого лектора, кандидата хімічних наук, Олександра Григоровича Макаренка, учасники заглибились у різні аспекти цієї галузі, починаючи з особливостей роботи з мірним посудом і закінчуючи аналізом ліпідів та контролем якості олій.

Компанія Kernel зібрала учасників з різних куточків України, і кожен із них отримав цінні знання та навички, необхідні для роботи в лабораторії з аналізу олій.

Тренінгова компанія Лабораторія Якості всім учасникам за активну участь! Додаємо фотозвіт із заходу, щоб ви могли відчути атмосферу цього дня.

Якщо у вас є необхідність у проведенні корпоративного навчання для удосконалення та поглиблення знань проведення хімічного аналізу та поводження з реактивами, ми допоможемо в цьому.

Ваші друзі завжди поруч!

Звертайтеся:
ТОВ “Лабораторія Якості”
Олена Прядко
+380 50 388 68 83
e-mail: Info@ql.org.ua
сайт: https://ql.org.ua/uk/