Зворотній дзвінок

Лабораторія Якості

ТОВ «Лабораторія Якості» / Quality Laboratory Ltd вузькоспеціалізована тренінгова компанія, що займається професійним підвищенням кваліфікації співробітників аналітичних, дослідницьких, мікробіологічних лабораторій, лабораторій контролю якості підприємств харчової, фармацевтичної, хімічної, біотехнологічної промисловості, медичних установ, науково-дослідних і контрольно-аналітичних лабораторій.

Місія компанії «Лабораторія Якості» / Quality Laboratory Ltd – створити простір, в якому кожен може отримати теоретичні знання та практичні навички для досягнення професійних цілей!

Однією з найважливіших завдань роботи лабораторії є отримання коректних і достовірних результатів. Однак, навіть при наявності необхідного лабораторного обладнання, фактором, який може негативно вплинути на кінцевий результат є компетенція персоналу. Часто помилки, починаючи з неналежної техніки аналітичного експерименту, призводять до некоректних результатів, які несуть в собі ризики для кінцевого користувача і ризики для самої лабораторії.

ТОВ «Лабораторія Якості» / Quality Laboratory Ltd пропонує набути навичок, підвищити компетентність, професіоналізм в роботі для фахівців лабораторій.
Наші викладачі – практики, з величезним досвідом роботи на виробництві, в регуляторних органах, мають вчені звання і ступені, що в комплексі гарантує високий рівень навчання і застосовність знань на практиці.

Формат навчання:

  • відкриті семінари, тренінги, практикуми, лабораторні заняття в кращих лабораторіях України;
  • корпоративне навчання з виїздом на підприємство або в нашій навчальній аудиторії.

Ми завжди відкриті для спілкування та співпраці!
Запрошуємо вас на наші заходи!

5

р0ки проєкту

220

заходи
проведено

2000!

сертифiкатів
видано

Партнери