Зворотній дзвінок

Корпоративне навчання

Корпоративне навчання

Корпоративне навчання співробітників Замовника з виїздом на підприємство або в навчальній аудиторії ТОВ “Лабораторія якості” за індивідуальною програмою.

Однією з найбільш затребуваних послуг є проведення корпоративного навчання безпосередньо на підприємстві. Навчання може складатися з декількох блоків – теорії, тренінгових занять і практичних занять, безпосередньо в лабораторії.

Програма корпоративного навчання складається індивідуально під кожен запит. Враховується специфіка виробництва, кваліфікація слухачів, побажання Замовника.

Приклади корпоративних навчань:

05-06 липня 2019 року – корпоративне навчання на тему: “Теорія і практика фармацевтичного контролю якості. ВЕРХ та інші методи аналізу” (тренер – Макаренко О.Г.)

19-20 березня 2019 року – корпоративне навчання для співробітників випробувальних лабораторій промислових активів ІНТЕРПАЙП на тему “Використання електронних таблиць Excel для аналізу даних в випробувальних лабораторіях. Пакет аналізу. Невизначеності. Валідація. Верифікація” (тренер – Іщенко М.В.)

29 березня 2019 року – корпоративне навчання для Іноземного Підприємства “Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед” на тему “Актуальні питання роботи лабораторії мікробіології. Валідація мікробіологічних методів. Оцінка невизначеності” (тренер – Хомицька О.А.)

21 червня 2019 року – корпоративне навчання співробітників “Дружба-Нова” на тему “Компетентний лаборант” (тренер – Макаренко О.Г.)

Якщо у вашій компанії є зацікавленість в корпоративному навчанні – пишіть, телефонуйте, ми підберемо для вас тему, викладач складе для вас програму і проведе максимально ефективне навчання!

Замовити