Обратный звонок

22 липня 2020 року відбулося урочисте  відкриття Школи лаборанта – мікробіолога.

22 липня 2020 року відбулося урочисте  відкриття Школи лаборанта – мікробіолога.

Департамент мікробіологічних досліджень ТОВ «Науковий центр розробок і впроваджень», на базі якого проводили лабораторне заняття на тему «Приготування і контроль якості поживних середовищ (належна практика, документація)», прийняв перших слухачів. З 22 по 24 липня в місті Харкові в мікробіологічній лабораторії Департаменту мікробіологічних досліджень мікробіологи АТ «Київмедпрепарат» (м. Київ), ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез» (м. Новоград-Волинський) та ФК «Сперко Україна» (м. Вінниця) прослухали теоретичний матеріал, присвячений темі лабораторного заняття, а також попрактикувались в приготуванні стерильних живильних середовищ та розчинів, прийняли участь в процесі контролю якості приготованих живильних середовищ та розчинів по біологічним показникам згідно з вимогами Державної Фармакопеї України діючого видання, а також дослідили значення рН приготованих рідких та густих живильних середовищ до та після стерилізації, провели контроль чистоти середовищ в ламінар-боксі, облік та інтерпретацію отриманих результатів, вивчили супровідну документацію.

В процесі навчання слухачі знаходились в постійній дискусії з лектором – начальником Департаменту мікробіологічних досліджень Дунай Оленою та співробітниками Департаменту Шеремет Наталією та Макаренко Катериною, які вели практичні заняття. Обговорювалися питання з щоденної практики, проходив обмін професійним досвідом, питання, що ставилися, торкалися не тільки теми лабораторного заняття, а і виходили за межі теми, торкаючись багатьох питань, з якими стикаються мікробіологи фармацевтичної галузі щодня в своєї професійної діяльності.

Лабораторне заняття пройшло в дуже теплій та насиченій інформацією атмосфері та принесло професійне задоволення та приємне відчуття від спілкування і організаторам і учасникам навчання.

Река Віта мікробіолог Фармацевтична компанія "Сперко Україна"

Дякую за цікавий і насичений лабораторний практикум.

Дякую за цікавий і насичений лабораторний практикум. Матеріал викладений доступно та професійно. Поєднання теоретичних і практичних занять, дало змогу не лише здобути багато корисної інформації, але і застосувати ії на практиці.

Сухоріпа Анастасія мікробіолог ВКЯ АТ «КИЇВМЕДПРЕПАРАТ»

Дякую за проведене навчання за спілкування однією мовою, зрозумілою справжнім мікробіологам.

Дякую за проведене навчання за спілкування однією мовою, зрозумілою справжнім мікробіологам. Навчання сприяло заповненню прогалин у знаннях, обміну досвідом з колегами, отриманню відповідей, як по темі навчання так і по іншим темам, показало, яким чином можна виконати ту чи іншу операцію за допомогою різного обладнання. Бажаю всім натхнення подальшого розвитку.

Мариніна Галина мікробіолог ТОВ фірма «Новофарм-Біосинтез»

Висловлюємо подяку організаторам проекту за натхненну роботу!

Висловлюємо подяку організаторам проекту за натхненну роботу, а також, за успішне проведення навчання та відповіді на питання. За творчий підхід до процесу навчання. Бажаємо подальшого процвітання в роботі.