Зворотній дзвінок

Альтернативні методи мікробіологічного контролю за якістю лікарських засобів

Ціна: 6000/1200/0 / 250/50/0
Дата проведення: 30.07.2024 - 31.07.2024
Тип заходу: онлайн-семінар
Місце проведення: Zoom

Акція місяця!
Кожен 3-й учасник навчається БЕЗКОШТОВНО!

Час проведення: 10.00 – 13.00

Вартість:

  • 5 400 грн. при реєстрації до 16.07.2024 р. (знижка 10%), 1 080 грн. – 2-й та кожен наступний учасник
  • 6 000 грн. при реєстрації після 16.07.2024 р., 1 200 грн. – 2-й і кожен наступний учасник

Автор та ведуча: Жемерова Катерина Георгіївна, к.ф.н., директор ТОВ «Науковий центр розробок та впроваджень», провідний науковий співробітник лабораторії фармакопейного аналізу ДП «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів».

Програма

1.           Стаття 5.1.6. «Альтернативні методи мікробіологічного контролю якості лікарських засобів» в Європейській фармакопеї та ДФУ – основні положення, актуалізація статті Європейської фармакопеї.

2.           Інструментальні методи мікробіологічних випробувань як альтернатива традиційним фармакопейним методам – якісні випробування на наявність або відсутність мікроорганізмів, кількісні випробування для визначення числа мікроорганізмів, випробування з ідентифікації – огляд альтернативних можливостей.

3.           Характеристика альтернативних методів – методи, що базуються на мікробному зростанні, методи безпосереднього вимірювання, аналіз компонентів клітин – принципи вимірювання, переваги та недоліки методів. Огляд обладнання. Приклади застосування альтернативних методів для вирішення окремих задач: контролю стерильності, визначення числа мікроорганізмів, ідентифікації, мікробіологічного моніторингу.

4.           Валідація альтернативних методів мікробіологічного контролю якості – підходи до валідації, етапи валідації, валідаційні характеристики та іх оцінка для альтернативних методів якісних випробувань (наявність/відсутність) мікроорганізмів, визначення числа мікроорганізмів, випробувань з ідентифікації.

Подивитись відео з онлайн-семінарів по МІКРОБІОЛОГІЇ можна на нашому YouTube-каналі.

Бібліотека вебінарів по мікробіології – дивись ПОСИЛАННЯ

Зареєструватися Задати питання Зареєструватися на майбутню дату Замовити корпоративний захід